Par viesnīcu tīklu GOOD STAY Hotels, Latvija

GOOD STAY HOTELS Group ir viesnīcu un restorānu tīkls, kas apvieno 3-4 zvaigžņu viesnīcas lielākajās Latvijas pilsētās. Neskatoties uz viesnīcas zvaigžņu skaitu, ikvienā «Good Stay» grupas viesnīcā Jūs vai Jūsu viesis būs patīkami pārsteigts ar teicamu apkalpošanas kvalitāti un patiesi individuālu pieeju katram klientam.

Good Stay JŪRNIEKS Hotel

Rīga, Pārdaugava, Sofijas iela 8
Viesnīcas 5 stāvos ir pieejami dažādu kategoriju numuri – sākot ar ekonomklasi un beidzot ar plašiem divistabu lukss numuriem - ar tvaika pirti vai džakuzi numurā. Visi numuri ir aprīkoti ar WC un duškabīni. Jūsu ērtībām pieejami 2 lifti.
Uzzini vairāk

Good Stay SEGEVOLD Hotel

Sigulda, Mālpils iela 4B
Mājīga Siguldas vienīgā 4-zvaigžņu viesnīca „Good Stay Segevold” atvērta 2008. gadā. Viesnīca apvieno augstu komfortu un elegantu vienkāršību, kas sniedz tās viesiem augstvērtīgu atpūtu gan ceļojot vienatnē, gan kopā ar ģimeni.
Uzzini vairāk

Good Stay EIROPA Hotel

Jūrmala, Jūras iela 56
Lieliskā četru zvaigžņu viesnīca „Eiropa Hotel & Restaurant” atrodas pašā Jūrmalas sirdī – Jūras ielā 56. No viesnīcas ir ērti sasniedzamas visas Jūrmalas ievērojamākās vietas – zeltainā Majoru pludmale – 100m, Dzintaru koncertzāle – 100m, un turpat gājēju promenāde – Jomas iela.
Uzzini vairāk

Good Stay EIROPA DeLUXE Hotel

Jūrmala, Jomas iela 76
Viesnīcā «Eiropa DeLuxe» ir 7 individuāli iekārtoti numuri, kas cits no cita atšķiras ar savām raksturīgajām dizaina iezīmēm, ekskluzīvo interjeru un īpašo atmosfēru. Istabām ir doti pasaules pilsētu vārdi, kas atšķir viesnīcu no citām un piedod īpašu šarmu.
Uzzini vairāk

Good Stay DINABURG SPA Hotel

Daugavpils, Dobeles iela 39
3-zvaigžņu „Good Stay Dinaburg SPA” ir viena no populārākām vietām tūristu un vietējo iedzīvotāju vidū, pateicoties tās daudzveidīgam piedāvājuma klāstam, apkalpošanas līmenim un kvalitātes un cenas attiecībai.
Uzzini vairāk