Atvērti sadarbībai - GOOD STAY Hotels, Latvija

Esam atvērti izskatīt visus sadarbības piedāvājumus, kopīgus projektus un pateicamies mūsu partneriem un draugiem!

Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība

LDzSA ir neatkarīga sabiedriska organizācija, kas uz brīvprātības principiem apvieno darbiniekus, kuri strādā dzelzceļa transporta un satiksmes sfērā, kā arī uzņēmumos, kas apkalpo minēto sfēru vai pastāvīgi izmanto tās pakalpojumus.

www.ldzsa.lv

Karte «Jūrmala»

Eksluzīva Rietumu bankas VISA karte

Apvieno platīna kredītkartes servisu ar īpašām privilēģijām un priekšrocībām Rīgas un Jūrmalas labākajās vietās. Karte ir paredzēta gan ārzemju viesiem un bankas īpašajiem klientiem, kas brauc atpūsties uz Rīgu un Jūrmalu, gan arī tiem, kam Latvijā ir īpašums un kuri šeit regulāri uzturas.
www.rietumu.lv

Live Riga

Rīgas tūrisma attīstības birojs

Rīgas oficiālais tūrisma pakalpojumu sniedzējs piedāvā plašu informāciju par viesnīcām, notikumiem, atrakcijām un daudz ko citu. Live Rīga pārsvarā iesaistās tūrisma veicināšanā un popularizēšanā Latvijas galvaspilsētā.

www.liveriga.com

viesunamiem.lv

Lielākais viesu namu meklētājs Latvijā. Portāla darbība balstīta uz ideju radīt apmeklētājiem ērtu un draudzīgu mājas lapu atpūtas vietu meklēšanai.
www.viesunamiem.lv

Travel News

Tūrisma jaunumu portāls

Tūrisma mediju grupa BalticTravelnews.com sāka savu darbību 2003. gadā ar tūrisma biznesa portālu Eiropa.lv (tagad - TurismaBizness.lv), bet šodien piedāvā interneta lietotājiem vairākus tūrisma ziņu portālus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un ārzemju ceļotājiem.
www.travelnews.lv

Air Baltic

Latvijas nacionālā aviokompānija
Akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. 2013. gadā airBaltic pārvadāja vairāk kā 2.95 miljonus pasažieru.
www.airbaltic.com

LIAA

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra
LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un beidzot ar atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas uzsākt eksportu un meklē sadarbības partnerus ārvalstīs.
www.liaa.gov.lv

CityGuide CARD

Tūrisma privilēģiju karte
Kartes īpašniekam tiek piedāvāta virkne privilēģiju un atlaižu ekskursiju pakalpojumiem un muzeju apmeklējumiem, viesnīcām, kafejnīcām un restorāniem, ārstniecības iestādēm, automobiļu īrei un tml.
www.cgcard.eu

ISIC karte

Studentu un skolēnu atlaižu karte
ISIC.LV kopš 1992. gada ir vienīgais oficiālais ISIC asociācijas pārstāvis (Licenced Authority) Latvijā. Katru gadu Latvijā ISIC karti saņem un ikdienas gaitās izmanto aptuveni 65 000 jaunieši.
www.isic.lv

Psaiho

Šausmīgi pozitīvu emociju teātris/spēle
Cilvēku grupa dodas tumšās telpās, pagrabā, labirintos, šaurās ejās, liftā, tumšās trepēs u.tml., kur mitinās dažādi tēli, kas negaidīti parādās darbībā: pļaujmašīna, miroņgalvas, zirnekļi, mūmija, skelets, zārki, zombiji, zāģis, u.tml. nepārtraukti adrenalīna piepildīti pārsteigumi.
www.psaiho.lv

LVRA

Viesnīcu un restorānu asociācija

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija ir biedrība, kura apvieno naktsmītnes un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus profesionālai sadarbībai.

http://www.lvra.lv/

Sigulda

Latvijas skaistākā pilsēta
Visā pasaulē nav daudz vietu, kur daba tik krāšņi ienāk pilsētā, kļūstot par tās neatņemamu sastāvdaļu. Siguldā nav lielu ražotņu, bet ir kalni, kur ziemās slēpot un līkumoti ceļi, pa kuriem vasarās braukt ar velosipēdu.
www.sigulda.lv

Baltijas Ceļojumu Grupa

Tūrisma experts Baltijas valstīs
Viens no vadošiem tūrisma uzņēmumiem Baltijas valstīs ar plašu pakalpojumu klāstu un birojiem Latvijā (Rīga), Igaunijā (Tallina) un Lietuvā (Viļņa).
www.baltic.travel

Riga Open Tennis

Tenisa ikgadējās sacensības Rīgā

Turnīrs tiek organizēts kopš 1988. Turnīrs notiek Rīgas pilsētā - Mežaparkā, pie SIA "Rīgas satiksme" tenisa kortiem, kur vienlaicīgi uz māla seguma var notikt 11 spēlēs.

www.riga-open.lv

Jaunais Vilnis

Jauno mūziķu konkurss Jūrmalā
“Jaunais vilnis" ir Latvijas un Krievijas organizēts starptautisks konkurss, kas ik gadu notiek Dzintaru koncertzālē Jūrmalā. Šajā Dzintaru brīvdabas koncertzālē notiekošajā jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursā uzstājas topošās zvaigznes no Eiropas, Krievijas un pat pasaules.