Numuri viesnīcā Good Stay EIROPA DeLUXE Hotel

Viesnīcā ir 7 reprezentatīvie un pilnībā labiekārtotie apartamenti ar individuāli izstrādātu dizainu un īpašu gaisotni.  Apartamenta numuriņi nosaukti par godu skaistākajām pasaules galvaspilsētām. Eleganti numuriņi ar teicamu aprīkojumu ir gaumīgi iekārtoti un spēs apmierināt pat visizsmalcinātāko gaumi. 

Mūsu XXI gadsimta tehnoloģijas visos viesu numuros sniedz Wi-Fi pārklājumu, telefonsakaru pakalpojumus, iespēju platekrāna TV vērot notikumus visā pasaulē.

Venice

Kopējā platība  27,7 m2 . Gaiss, izmeklēts  interjers, grezna vannas istaba. Ideāla vieta, kur apmesties romantiski noskaņotam pārim.

Vairāk »
Moscow

Kopējā platība  39,1 m2. Plašs numurs ar franču balkonu, interjers ieturēts tumši sarkanos toņos, iekārtojumā izmantotas masīvkoka mēbeles. Lieliski piemērots viesiem, kas augstu vērtē greznību.

Vairāk »
Istambul

Kopējā platība  35,4 m2. Bagātīgs dizains, izturēta sarkanvīna krāsas tekstils un greznas mēbeles neatstās vienaldzīgus Austrumu cienītājus.

Vannas istabā liela dušas kabīne ar hidromasāžu un divas izlietnes.

Vairāk »
Monaco

Kopējā platība  21,2 m2. Interjers ieturēts ziloņkaula toņos. Kā dizaina elementi izmantoti - gaišs paklājs, gaisīgs, pasteļtoņa tekstils un viegli gaismekļi. Vannas istabā ir dušas kabīne.

Vairāk »
New York

Kopējā platība  46,9 m2. Divstāvu penthauss. Pirmajā stāvā atrodas viesistaba un atpūtas zona ar elektrisko kamīnu un gaišas ādas mēbelēm. Otrajā stāvā guļamistaba ar baldahīnu, kas dekorēts ar krēmkrāsas zīdu. Apartamentu dizainā apvienots romantiskais un modernais stils.

Vairāk »
Rome

Kopējā platība  26,4 m2. Nelieli, taču ļoti mājīgi apartamenti. Dizainā dominē siltie krēmkrāsas toņi. Īpašu noskaņojumu radīs konusveidīgās formas logu un dekoratīvo gaismekļu veidotā gaismas staru rotaļa.

Vairāk »
Paris

Kopējā platība  26,4 m2. Apartamenti ideāli piemēroti cilvēkiem, kas vēlas baudīt divvientulību. Ar franču šarmu pildītais interjers apvienojumā ar dizaina elementiem radīs Jums romantiskās Parīzes noskaņu. 

Vairāk »