Ietaupi izmantojot mūsu Speciālos Piedāvājumus!

Izdevīgi piedāvājumi un jaunumi no Good Stay Hotels viesnīcām

Vasara iet uz beigām, bet priekšā vēl būs skaistā rudens, kad Jūrmala parasti parorientējas no pludmales atpūtas uz aktīvo atpūtu.

EIROPA Hotel

Tas būs neaizmirstams Jaungada vakars! Bagātīga bufere ar karstiem un aukstiem ēdieniem un uzkodām, satriecošs vakara vadītājs, salūts...

SEGEVOLD Hotel

Šodienas ikdienas steigā mēs bieži aizmirstam par sevi pašiem. Ievelc elpu. Izslēdz mobilo, datoru un planšeti. Dodies atpūtā. Šis laiks ir tikai tavs!

EIROPA Hotel

Dodiet brīvību jūtām un emocijām, baudiet brīnišķīgos divvientulības mirkļus un aizmirstiet par apkārtējo pasauli. Tā ir lieliska iespēja pabūt bezrūpīgiem un brīviem no rutīnas mūsu „miera ostā”! 

SEGEVOLD Hotel

Pavadi brīvdienas ģimenes lokā un sarīko īstus ģimenes svētkus! Jautra plunčāšanās baseinā, kopīga maltīte restorānā sagādās prieku gan mazajiem, gan lielajiem! Izmanto ģimenes SPA piedāvājumu!

SEGEVOLD Hotel

Darba dienas beigās vienmēr vajag sevi palutināt ar ko patīkamu!
Mums ir kas īpašs!

SEGEVOLD Hotel

Darba dienās no plkst. 11.00 - 13.00 ir māmiņu un grūtnieču SPA kompleksa apmeklējuma laiks!

SEGEVOLD Hotel

Svaigs Jūrmalas gaiss, aprīkota semināru telpa, profesionāls serviss un lieliski ēdieni! Viesnīca Good Stay Eiropa piedāvā konferenču telpas īri 1 dienai ar kafijas pauzi un pusdienu pārtraukumu.

EIROPA Hotel

Vecmeitu ballīte..kādai tas ir brauciens ar baikeriem pa pilsētas ieliņām, kādai – fotosesija ar draudzenēm, bet kādai – tā ir relaksācija SPA atpūtas kompleksā kopā ar tuvākajām draudzenēm.

EIROPA Hotel

Ideāla vieta, kur doties un sagādāt pārsteigumu sev un savam mīļotajam ir Sigulda!

SEGEVOLD Hotel

Kāzu mielasts viesnīcā «Eiropa Hotel & Restaurant». Viesnīca piedāvā elegantu restorānu ar plašu terasi, izsmalcinātu ēdienkarti un nevainojamu apkalpošanu.

EIROPA Hotel

Romantikas nekad nevar būt par daudz... Vai Jūs gribētu aizbēgt no realitātes uz pāris dienām, lai nosvinētu kādu tikai Jums nozīmīgu dienu vai vienkārši palikt divatā un izbaudīt mirkli...

DINABURG Hotel

Lieliska iespēja rīkot seminārus gleznainajā un apburošajā Siguldā!

SEGEVOLD Hotel

Receptes var paskatīties internetā, kādu video raidījumu vai apmeklēt kursus.
Šefpavāra privātās meistarklases ir pavisam, kas cits!

SEGEVOLD Hotel

Vai esi kādreiz domājis par lielu vannu numurā? Ja jā, tad mums ir tieši tāds numurs, kādu Tu vienmēr esi meklējis!

SEGEVOLD Hotel

Daugavpils ir Latgales un Eiropas Savienības austrumu robežas nozīmīgais ekonomiskais centrs, kas šobrīd strauji attīstās un viesnīca „Good Stay Dinaburg” ir ideāli piemērota Jūsu biznesa veidošanai.

DINABURG Hotel

Ģimenes mīlestība, atbalsts un labvēlība nevar būt salīdzināmas ne ar naudu, ne ar karjeru, ne ar ko citu.

DINABURG Hotel

Jau otro gadu pēc kārtas Daugavpilī tika izveidota Daugavpils ēdienkarte, kurā ir apkopoti Daugavpilij raksturīgi ēdieni no produktiem, kas ir pierasti tieši šim reģionam.

DINABURG Hotel

Vārds SPA skaidrojas kā "Sanus per Aquam" jeb “veselība caur ūdeni”. SPA skaidrojas kā dvēseles un ķermeņa harmonija, vai arī tā ir jaunā piedzimšana un savdabīga iekšēja atklāsme. SPA procedūras ļauj cilvēkam uzlabot savu fizisko un garīgo stāvokli.

DINABURG Hotel

Ideāls randiņš - ar kino LORA apmeklējumu, romantiskām vakariņām, dzirkstošais vīns, atpūta modernā numuriņā ar vēlo izrakstīšanos un gardas brokastis restorānā!

SEGEVOLD Hotel

Mazie arī ir pelnījuši, lai viņu svētki tiek nosvinēti kā nākas! Maziem LIELI svētki!

SEGEVOLD Hotel

Meklē interesantu vietu kur svinēt savu dzimšanas dienu? Mums ir ideāls risinājums – plašs un lieliski aprīkots SPA komplekss!

SEGEVOLD Hotel

Organizējot kāzu banketu viesnīcā "Good Stay Dinaburg SPA", jaunlaulātie saņem atlaidi lukss numuram neaizmirstamās kāzu nakts pavadīšanai, tas izmaksā tikai € 80,00.

DINABURG Hotel

Līgavas atvadu vakara organizēšanai ir daudz variantu, bet mēs piedāvājam diezgan pieticīgo un tajā pašā brīdī ideālo priekš laika pavadīšanas ar draudzenēm – meiteņu atvadu vakaru atpūtas kompleksā. 

DINABURG Hotel

Šis būs neaizmirstams romantiskais piedzīvojums! Jūs sagaidīs romantiski dekorēts uzlabotais lukss numurs ar burbuļvannu, augļu plate un atdzesēts dzirkstošais vīns!

JŪRNIEKS Hotel

Jums ir lieliska iespēja pavadīt laiku romantiskā atmosfērā plašā lukss numurā ar džakuzi par izdevīgu cenu! Numura cenā ir iekļautas brokastis 2 personām.

JŪRNIEKS Hotel

Atpūta plašā lukss numurā ar tvaika kabīni un brokastīm nākamajā rītā ir ideāls risinājums nedēļas nogalei. Mēs parūpēsimies, lai jūsu atpūta  būtu ideāla un jus nebūtu jārūpējas ne par ko!

JŪRNIEKS Hotel

Šī ir lieliska iespēja labi atpūsties neizbraucot no Rīgas un neiztērējot daudz līdzekļu! Jūsu rīcībā būs komfortabls divvietīgs standarta numurs, sauna ar atpūtas telpu, kā arī kā dāvanā no viesnīcas saņemsiet plati ar gardām uzkodām.
 

JŪRNIEKS Hotel

Dienas miegs ir ļoti veselīgs, tāpēc dodies atpūsties un nepārmaksā par numuru. Īrē numuru uz dažām stundām tikai par 18 eiro!
 

JŪRNIEKS Hotel

Uzņēmumiem piedāvājam īstermiņa un ilgtermiņa darbinieku, jūrnieku un cita profila speciālistu izmitināšanu. Cenas par numuru ir atkarīgas no cilvēku skaita, izmitināšanas ilguma, ēdienreizēm.

JŪRNIEKS Hotel