Numuri viesnīcā Good Stay EIROPA Hotel

Dažādu kategoriju numuri ir piemēroti dažādu viesu prasībām. Visos numuros ir telefons, TV, vannas istaba ar vannu, gaisa kondicionieris vai gaisa atvēsināšanas sistēma, bezmaksas WiFi.


Grupas izmitināšana →

Super lukss

Viesnīcas plašākais un lepnākais numurs, atrodas atsevišķā Lux korpusā. Prezidenta apartamenti aizņem visu Lux korpusa otro stāvu, kas nodrošina netraucētu atpūtu. Numurs ir īpaši plašs - tajā ir divas guļamistabas ar atsevišķām vannas istabām, dzīvojamā istaba ar ēdamzonu, mājīgu ādas stūra dīvānu un krēsliem, kā arī ar plašu iebūvētu garderobi.

Vairāk »
Biznesa lukss

Atrodas atsevišķā Lux korpusā, pirmajā stāvā. Katrs numurs ir ar unikālu interjeru un iekārtojumu. Šie numuri ir plaši un aprīkoti ar virtuves-bāra zonu, atpūtas istabu un guļamistabu.
Vairāk »
Biznesa puslukss

Pusluksa numuros ir divas vienvietīgās vai viena divguļamā gulta, ērta darba zona, atpūtas stūrītis ar dīvānu un žurnālu galdiņu, vannas istaba, garderobe ar bikšu presi, seifs, TV, telefons un WI-FI. Numurs ir piemērots kā divām personām, tā arī ģimenei ar bērnu.

Vairāk »
Biznesa klases

Biznesa klases numuri atrodas galvenās ēkas otrajā un trešajā stāvā. Mājīgi iekārtotos numuros atrodas viss nepieciešamais patīkamai atpūtai vai komandējuma braucienam. Visos numuros ir vannas istaba ar vannu.

Vairāk »
Ekonom-lukss

Ekonomiskās klases lukss numuri ir aprīkoti ar virtuves zonu, 2 istabām - viesistabu un guļaimstabu un plašu vannasistabu. Katrā numurā ir arī balkons ar skatu uz viesnīcas dārzu. Šīs kategorijas numuri ir lieliski piemēroti ģimenes atpūtai, jo virtuves zonā ir iespēja pašiem pagatavot maltīti, uzvārīt tasi kafijas, bet atsevišķā istabā izmitināt bērnus vai viesus.

Vairāk »
Ekonom numuri

Budžeta klases numuri atrodas atsevišķā 3 - stāvu ekonomiskā korpusā. Visi numuri ir aprīkoti ar balkoniem uz iekšējo viesnīcas dārzu. Numuru interjers gaišos un maigos toņos, visi budžeta klases numuri ir aprīkoti ar divām atsevišķām TWIN gultām, skapi, galdu, gaisa kondicionieri, telefonu un vannas istabu (ar vannu).

Vairāk »