Ietaupi izmantojot viesnīcas GS Eiropaīpašos piedāvājumus!

Jums ir lieliska iespēja izmantot kādu no īpašiem piedāvājumiem - romantiskai nedēļas nogalei, komandējuma braucienam vai pasākumu organizēšanai! Sekojiet piedāvājumu sadaļai, jo tā regulāri tiek papildināta!

Izdevīgi piedāvājumi un jaunumi no Good Stay EIROPA Hotel

Šodienas ikdienas steigā mēs bieži aizmirstam par sevi pašiem. Ievelc elpu. Izslēdz mobilo, datoru un planšeti. Dodies atpūtā. Šis laiks ir tikai tavs!

Brīnišķīga pludmale, zila jūra, zeltainas smiltis,bērniem labiekārtotais Dzintaru mežaparks, Jomas ielas restorānu un kafejnīcu klāsts – tas viss atrodas 5 minūšu attālumā no mūsu viesnīcas.

Vasara ir tas laiks, kad mēs visi vēlamies izbaudīt siltu laiku, svaigu gaisu un brīnišķīgu dabu, tas ir ideālais laiks, lai atgūtu savu emocionālo un fizisko labsajūtu.

Svaigs Jūrmalas gaiss, aprīkota semināru telpa, profesionāls serviss un lieliski ēdieni! Viesnīca Good Stay Eiropa piedāvā konferenču telpas īri 1 dienai ar kafijas pauzi un pusdienu pārtraukumu.

Vecmeitu ballīte..kādai tas ir brauciens ar baikeriem pa pilsētas ieliņām, kādai – fotosesija ar draudzenēm, bet kādai – tā ir relaksācija SPA atpūtas kompleksā kopā ar tuvākajām draudzenēm.

Kāzu mielasts viesnīcā «Eiropa Hotel & Restaurant». Viesnīca piedāvā elegantu restorānu ar plašu terasi, izsmalcinātu ēdienkarti un nevainojamu apkalpošanu.