SPA atpūtas komplekss viesnīcā Good Stay EIROPA Hotel

Relaksējošas mūzikas skaņas, degošas sveču liesmiņas un pasakaini skaistuma un veselības rituāli atbrīvos Jūs no noguruma un pilsētas trokšņiem un burzmas.  Relaksācijas centrā iespējams izbaudīt peldi džakuzi burbuļos, atgūt dvēseles un miesas mieru saunā. Relaksācijas SPA komplekss ir lieliski piemērots patīkamai relaksācijai kā garos rudens un ziemas vakaros, tā arī karstās vasaras dienās.

Atpūtas komplekss piedāvā vairākus masāžas veidus, tikai jāizsaka sava vēlme apkalpojošam personālam. SPA kompleksa personāls piedāvā saviem viesiem sabalansētu paketi sejas un ķermeņa kopšanai. Procedūrām izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes kosmētiku, tādu zīmolu kā Collin, Morjana, Algologie, Norden Cosmetics, Bulgari.

SPA procedūras

SPA procedūras

Labsajūtas un programmas pret novecošanu. Procedūrām izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes kosmētiku, tādu zīmolu kā Collin, Morjana, Algologie, Norden Cosmetics, Bulgari.

Masāžas

Masāžas

Masāžas ietekme uz cilvēka organismu ir daudzpusīga, tā labvēlīgi iedarbojas uz ne tikai uz ķermeni, bet arī uz nervu sistēmu, līdz ar to pēc masāžas seansa cilvēks jutīsies kā no jauna piedzimis.

SPA kapsula

SPA kapsula

SPA kapsula atstāj pārsteidzošu efektu uz visu ķermeni. Jūs ātri atgūsiet spēkus, bet āda kļūs tvirtāka un maigāka.

Džakuzi

Džakuzi

Var atzīmēt vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar parastas vannas vai dušas lietošanu.

Sauna

Sauna

Sauna palīdz atslābināties, noņemt stresu, un protams, rada pozitīvu ietekmi uz ādu.

Talasoterapija

Talasoterapija

Šobrīd talasoterapija – ir viena no populārākajam SPA procedūru veidiem, kura balstās uz jūras ūdens, jūras aļģu un citu jūras velšu iedarbību.

Bioptron gaismas terapija

Bioptron gaismas terapija

Mūsdienās zinātne ir iemācījusies pārveidot gaismu un pielietot to medicīnā.