Mājīga kafejnīca viesnīcā Good Stay JŪRNIEKS

Viesnīcas 1.stāvā Jūsu ērtībām ir pieejama mājīga kafejnīca ar 45 sēdvietām. Ik rītu no plkst. 8.00-11.00 tiek pasniegtas brokastis - grupām no 10 personām tiek servērts zviedru galds ar aukstiem un karstiem ēdieniem. 

Dienas laikā kafejnīcā ir iespējams ieturēt maltītī vai vakarā pavadīt laiku draugu lokā pie vīna glāzes - kafejnīcas bārā ir lieliska dzērienu izvēle. Kafejnīcas telpas ir iespējams iznomāt slēgtiem vakariem, nelielām svinībām un banketiem līdz 40 personām.


Uzzini cenu pasākumam →

Brokastis

Brokastis

Katru rītu no 8:00 līdz 11:00 tiek pasniegtas gardas un sātīgas brokastis - karstie un auktie ēdieni, sulas un aromātiskas kafijas vai tējas tasīte. Viesu skaitam no 10 personām tiek servēts zviedru galds.

Brokastis nav iekļautas numuru cenā un tās ir jāpasūta atsevišķi - € 5,00 no personas.

Grupu ēdināšana

Grupu ēdināšana

Grupām tiek piedāvāta īpaša vakariņu un pusdienu ēdienkarte ar vairākām pozīcijām. Pēc pieprasījuma tiek izstrādāta īpaša ēdienkarte bērniem vai veģitāriešiem. Lai saņemtu grupu ēdienkarti, lūdzu sazinaties ar viesnīcu!

Skaties arī:
Grupas izmitināšanas cenu piedāvājums →

Banketi

Banketi

Organizējam jubilejas, dzimšanas dienas un citus pasākumus līdz 40 personām. Uz katru pasākumu ēdiekarte tiek izstrādāta individuāli, atkarībā no klienta vēlmēm. Pasākumu viesiem ir īpašas cenas uz viesnīcas numuriem.

Skaties arī:
Pasākuma rīkošanas cenu piedāvājums →