Viesnīcas numuri

Dažādu kategoriju numuri sākot ar nelieliem ekonomiskiem numuriem un beidzot ar plašiem divistabu lukss numuriem - ar tvaika pirti vai džakuzi vannu numurā. Viesnīcas 1.stāvā ir aprīkoti 2 numuri viesiem ar īpašām vajadzībām.

Visos numuros ir WC un duškabīne. Ir pieejami numuri smēķētājiem. Brokastis nav iekļautas numuru cenās un tās pēc vajadzības var pasūtīt atsevišķi rēķinot € 5,00 uz vienu cilvēku.


Grupas izmitināšana →

Ekonomiskie numuri

Nelieli un mājīgi numuri, kas atrodas viesnīcas 2. un 3. stāvā. Visi ekonomiskie numuri ir aprīkoti ar WC un duškabīni. Ir pieejami numuri ar 1 divguļamo vai 2 atsevišķām gultām. TV ar kabeļtelevīziju un pieeja Wi-Fi pieslēgumam. Pieejami arī numuri smēķētājiem.

Vairāk »
Standarta numuri

Viesnīcas 4. un 5. stāvā atrodas standarti numuri - visi aprīkoti ar WC un duškabīni, ir TV ar kabeļtelevīziju un bezvadu Internet. Pieejami numuri ar 1 divguļamo vai 2 atsevišķām gultām. Ir iespēja izvietot papildgultu.
Vairāk »
Ģimenes numuri

Komfortabli divistabu numuri ar atsevišķu guļamistabu. Numuri ir īpaši pimēroti ģimenēm vai draugu kompānijām. Numuri ir aprīkoti ar WC un duškabīni. TV ar kabeļtelevīziju un pieeja Wi-Fi pieslēgumam.
Vairāk »
Lukss numuri

Divistabu numuri ar atsevišķu guļamistabu un viesistabu. Viesistabā ir atpūtas zona ar dīvānu, krēsliem un kafijas galdiņu. Guļamistabā plaša divguļamā gulta. Numuri ir aprīkoti ar tvaika kabīni vai burbuļvannu (džakuzi). Ir TV ar kabeļtelevīziju un bezmaksas Wi-Fi.

Vairāk »
Superlukss numuri

Plaši komfortabli divistabu numuri ar atsevišķu guļamistabu un viesistabu. Viesistaba ir atpūtas zona ar dīvānu, krēsliem , kafijas galdiņu un ledusskapi. Guļamistabā - ar plaša divguļamā gulta. Superlukss numuri ir aprīkoti ar tvaika kabīni vai burbuļvannu. TV ar kabeļtelevīziju un bezmaksas Wi-Fi.

Vairāk »
Viesiem ar īpašām vajadzībām

Viesnīcas 1.stāvā 2 numuri ir aprīkoti viesiem ar īpašām vajadzībām. Numuri ir pielāgoti viesiem ratiņkrēslos. Numuros 1 divguļamā gulta. TV ar kabeļtelevīziju un pieeja Wi-Fi pieslēgumam.
Vairāk »