Viesnīcu un restorānu īpašie piedāvājumi

Jums ir lieliska iespēja izmantot kādu no īpašiem piedāvājumiem - romantiskai nedēļas nogalei, komandējuma braucienam vai draudzīgu naudas maciņam! Sekojiet piedāvājumu sadaļai, jo tā regulāri tiek papildināta!

Izdevīgi piedāvājumi un jaunumi no Good Stay JŪRNIEKS Hotel

Šis būs neaizmirstams romantiskais piedzīvojums! Jūs sagaidīs romantiski dekorēts uzlabotais lukss numurs ar burbuļvannu, augļu plate un atdzesēts dzirkstošais vīns!

Jums ir lieliska iespēja pavadīt laiku romantiskā atmosfērā plašā lukss numurā ar džakuzi par izdevīgu cenu! Numura cenā ir iekļautas brokastis 2 personām.

Atpūta plašā lukss numurā ar tvaika kabīni un brokastīm nākamajā rītā ir ideāls risinājums nedēļas nogalei. Mēs parūpēsimies, lai jūsu atpūta  būtu ideāla un jus nebūtu jārūpējas ne par ko!

Šī ir lieliska iespēja labi atpūsties neizbraucot no Rīgas un neiztērējot daudz līdzekļu! Jūsu rīcībā būs komfortabls divvietīgs standarta numurs, sauna ar atpūtas telpu, kā arī kā dāvanā no viesnīcas saņemsiet plati ar gardām uzkodām.
 

Dienas miegs ir ļoti veselīgs, tāpēc dodies atpūsties un nepārmaksā par numuru. Īrē numuru uz dažām stundām tikai par 18 eiro!
 

Uzņēmumiem piedāvājam īstermiņa un ilgtermiņa darbinieku, jūrnieku un cita profila speciālistu izmitināšanu. Cenas par numuru ir atkarīgas no cilvēku skaita, izmitināšanas ilguma, ēdienreizēm.