Viesnīcu un restorānu īpašie piedāvājumi

Jums ir lieliska iespēja izmantot kādu no īpašiem piedāvājumiem - romantiskai nedēļas nogalei, komandējuma braucienam vai draudzīgu naudas maciņam! Sekojiet piedāvājumu sadaļai, jo tā regulāri tiek papildināta!

Izdevīgi piedāvājumi un jaunumi no Good Stay Hotels viesnīcām

Ieprieciniet sevi ar nesteidzīgu atpūtu divatā !
Izbaudiet patiesi lieliskus brīžus, un neaizmirstamu atpūtu, izvēloties romantisko SPA piedāvājumu!

 

 

SEGEVOLD Hotel

Lai masāža būtu efektīva, ir jāiziet 6-10 procedūru kurss. Mēs esam pārliecināti, ka jūs sajutīsiet rezultātu pēc vairākām procedūrām un tāpēc mēs izstrādājām īpašo piedāvājumu "5+1", kur pasūtot piecas procedūras, sesto jūs saņemsiet dāvānā!

 

 

DINABURG Hotel

Svaigs Jūrmalas gaiss, aprīkota semināru telpa, profesionāls serviss un lieliski ēdieni! Viesnīca Good Stay Eiropa piedāvā konferenču telpas īri 1 dienai ar kafijas pauzi un pusdienu pārtraukumu.

EIROPA Hotel

Kāzu mielasts viesnīcā «Eiropa Hotel & Restaurant». Viesnīca piedāvā elegantu restorānu ar plašu terasi, izsmalcinātu ēdienkarti un nevainojamu apkalpošanu.

EIROPA Hotel

Ajūrvēdas piedāvājums ļaus jums atbrīvoties no liekām domām, jūs izjutīsiet miera sajūtu katrā ķermeņa šūniņā.

DINABURG Hotel

Dzīvojot šodienas ritmā ir ļoti grūti atrast laiku romantiskajam ceļojumam.

DINABURG Hotel

Šodien tāds jēdziens kā „stress” pieder mūsu ikdienai un tāpēc ir jāmācās to atspēkot.

DINABURG Hotel

Romantikas nekad nevar būt par daudz... Vai Jūs gribētu aizbēgt no realitātes uz pāris dienām, lai nosvinētu kādu tikai Jums nozīmīgu dienu vai vienkārši palikt divatā un izbaudīt mirkli...

DINABURG Hotel

Mūsu atpūtas komplekss piedāvā viesiem atgūt spēkus, relaksēties pēc grūtas darbadienas vai nosvinēt kādu nozīmīgu datumu kopā ar saviem draugiem.

DINABURG Hotel

Daugavpils ir Latgales un Eiropas Savienības austrumu robežas nozīmīgais ekonomiskais centrs, kas šobrīd strauji attīstās un viesnīca „Good Stay Dinaburg” ir ideāli piemērota Jūsu biznesa veidošanai.

DINABURG Hotel

Ģimenes mīlestība, atbalsts un labvēlība nevar būt salīdzināmas ne ar naudu, ne ar karjeru, ne ar ko citu.

DINABURG Hotel

Jau otro gadu pēc kārtas Daugavpilī tika izveidota Daugavpils ēdienkarte, kurā ir apkopoti Daugavpilij raksturīgi ēdieni no produktiem, kas ir pierasti tieši šim reģionam.

DINABURG Hotel

Vārds SPA skaidrojas kā "Sanus per Aquam" jeb “veselība caur ūdeni”. SPA skaidrojas kā dvēseles un ķermeņa harmonija, vai arī tā ir jaunā piedzimšana un savdabīga iekšēja atklāsme. SPA procedūras ļauj cilvēkam uzlabot savu fizisko un garīgo stāvokli.

DINABURG Hotel

Organizējot kāzu banketu viesnīcā "Good Stay Dinaburg SPA", jaunlaulātie saņem atlaidi lukss numuram neaizmirstamās kāzu nakts pavadīšanai, tas izmaksā tikai € 80,00.

DINABURG Hotel

Līgavas atvadu vakara organizēšanai ir daudz variantu, bet mēs piedāvājam diezgan pieticīgo un tajā pašā brīdī ideālo priekš laika pavadīšanas ar draudzenēm – meiteņu atvadu vakaru atpūtas kompleksā. 

DINABURG Hotel