“Dienesta viesnīca”

“Dienesta viesnīca”

Nepieciešama ilgtermiņa izmitināšana Rīgā? Good Stay Jūrnieks ir teicams risinājums! Viesnīcā ir paredzēti numuri ilglaicīgai nomai. Lasīt vairāk...

3-zvaigžņu viesnīca Good Stay Jūrnieks Hotel uzņēmumiem piedāvā pakalpojumu – DIENESTA VIESNĪCA darbinieku, viesstrādnieku un partneru izmitināšanu Rīgā. Īpaši izdevīga “DIENESTA VIESNĪCAS” pakalpojums ir tiem, kas strādā Sarkandaugavā, Kundziņsalā, Mīlgrāvī, Vecmīlgrāvī vai Mežaparkā.

Nepieciešama ilgtermiņa izmitināšana Rīgā? Good Stay Jūrnieks ir teicams risinājums! Viesnīcā ir paredzēti numuri ilglaicīgai nomai. Tāpat kā pārējie viesnīcas numuri, tie ir mēbelēti un aprīkoti ar tualeti un dušas kabīni, līdz ar to viesiem nebūs jāstāv garās rindās uz koplietošanas dušām vai WC! Visos numuros ir TV un pieeja Wi-Fi internetam.

Tā pat kā citi viesnīcas viesi, DIENESTA VIESNĪCAS klienti var izmantot viesu virtuvi. Virtuve ir aprīkota ar elektrisko plīti, ledusskapi, tvaika nosūcēju, mikroviļņu krāsni un tējkannu, līdz ar to viesiem ir nepieciešami tikai personīgie trauki. Viesu virtuvi klienti var izmantot bezmaksas.

Ilgtermiņa numura īrē ir iekļauti visi komunālie pakalpojumi, tāpēc šis piedāvājums ir izdevīgāks nekā dzīvokļa īre darbiniekiem. Tāpat cenā ir iekļauta numura uzkopšana, gultas veļa un tās maiņa, ja klients nav pieprasījis numura īri bez šiem pakalpojumiem. Par papildus maksu klienti var izmantot veļas mazgātavas pakalpojums un saunu. Kā arī Jūs varat pasūtīt brokastis (5 eiro no cilvēka), pusdienas vai vakariņas viesnīcas kafejnīcā.

Ja jūs vēlaties īrēt viesnīcas numuru darbinieku izmitināšanai Rīgā, pakalpojums DIENESTA VIESNĪCA ir paredzēts tieši jums!

Ilgtermiņa dzīvošana sākot no 230 Eur/mēnesī!

Uzzināt papildus informāciju un cenas ilglaicīgais numura izmantošanai jūs varat pa tālr. +371 20365490 vai pa e-pastu: marketing@hoteljurnieks.lv

Numuru skaits ierobežots!