Apceļo Latviju ar «Good Stay Hotels Group» !

«Good Stay Hotels Group» viesnīcas atrodas skaistākajās Latvijas pilsētās - Rīgā, Jūrmalā, Siguldā un Daugavpilī. Katra no šīm pilsētām ir unikāla, katra ir ar savu raksturu, atmosfēru un šarmu.

Rīga

Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014

Rīga ir ne tikai lielākā pilsēta Baltijas valstīs, bet neapšaubāmi, arī viena no skaistākajām pilsētām visā reģionā. Pastaigājoties pa Vecrīgas viduslaiku bruģi, vērojot pasakaino arhitektūru un baznīcu torņus var izjust tās vēsturisko kolorītu.

Neapšaubāmi mūsdienas ir darījušas savu - pilsētā ir daudz mājīgu kafejnīcu ar dzīvo mūziku, greznu restorānu un naktsklubu, taču ikviens atradīs savu Rīgu!

Sigulda

Sigulda aizrauj!

Sigulda ir atzīta par trešo skaistāko mazpilsētu Eiropā. Sigulda var lepoties ar gleznainām dabas ainavām, Gūtmaņalu un Gauju, kā arī ar kultūrvēsturisko mantojumu - Turaidas un Siguldas pilīm. Katru vasaru Siguldā notiek dažādi koncerti un festivāli - Opersvētki, Blūza svētki, bet aktīvās atpūtas cienītājiem ir vērts izmēģināt AERODIUM tuneli un apmeklēt piedzīvoju parku TARZĀNS. Rudenī ir vērts brauk uz Zelta lapām, bet ziemā atvērtas vairākas slēpošanas trases un bobslejtrase.

Jūrmala

Pilsēta uz viļņa!

Jūrmala var lepoties ar savām zelainām pludmalēm, svaigo gaiso, pasakainiem saullēktiem un, protams, ar viesmīlību un eiropas līmeņa apkalpošanas kvalitāti.

Slavenajā Dzintaru koncertzālē katru gadu notiek dažādi koncerti un festivāli - jauno talantu muzikālais konkurss "Jaunais Vilnis", humora festivāli KiViN, Comedy Club, kā arī daudzi citi, kas, neapšaubāmi, atstās visjaukākās atmiņas par atpūtu Jūrmalā.

Daugavpils

Unikālā Latgale
Daugavpili var nosaukt par Latgales galvaspilsētu, jo tā ir lielākā pilsēta reģionā. Daugavpils var lepoties ne tikai ar Daugavpils cietoksni, ko bieži vien uzskata par Daugavpils ievērojamāko apskates objektu, bet noteikti var apmeklēt Maizes muzeju, skrošu rūpnīcu, kas ir vienīgā visā Baltijā tūristiem atvērta rūpnīca, kurā tiek ražota munīcija. Kultūras cienītājiem ir vērts apmeklēt Marka Rotko centru.