Kāzu organizācija

Īsteno savas sapņu kāzas! Sigulda ir pasakaina vieta, kur kāzas būs izdevušās jebkurā gadalaikā. Gleznainie Siguldas skati ir lieliski romantiskām kāzu fotosesijām, bet mēs parūpēsimies par visu pārējo!

Sigulda - ideāla vieta kāzu rīkošanai!

Sigulda ir pasakaina un apburoša pilsēta jebkurā gadalaikā.  Šī leģendām un teikām apvītā pilsēta pat ir izpelnījusi titulu "Mazā Šveice".

Sigulda tik tiešām ir ideāli piemērota vieta kāzu svinību rīkošanai!  Lai kāzas padarītu vēl neaizmirstamākas, jaunlaulātajiem Siguldā ir  iespēja  ne tikai rīkot fantastiski skaistas fotosesijas, bet arī izlēkt ar gumijām no Gaujas  tilta, lidot Aerodium tunelī , braukt ar rodeļiem un darīt daudz citu interesantu un aizraujošu lietu!

Viesnīca  Segevold   jau kopš tās atvēršanas ir iecienīta kāzu svinību vieta.  Moderns, mājīgs interjers, komfortabli un gaumīgi iekārtoti viesnīcas numuriņi, restorāna  šefpavāra izstrādāti, izcili gardi ēdieni , laipns un profesionāls personāls - tas viss, lai radītu Jums visskaistākos svētkus!

Restorāna „Garšas Frekvence” personāls ir ne tikai pieredzējis kāzu banketu organizēšanā, bet arī ieteiks jaunākās kāzu svinību tendences, pārsteigs ar lieliskiem ēdieniem kā arī ieteikumiem telpu noformējumam.
Katrs piedāvājums tiek izstrādāts individuāli, ievērojot klienta vēlmes.
Siltā laikā kāzu ceremoniju un svinības ir iespējams organizēt svaigā gaisā, jo pie viesnīcas ir plaša teritorija. Piedāvāsim kāzu viesiem nakšņošanu  mūsu mājīgajos  numuriņos , bet jaunlaulātie pirmo kāzu nakti varēs  pavadīt skaisti  izdekorētā komfortablā lukss numurā.
Viesiem  ir arī iespēja apmeklēt  atpūtas kompleksu ar baseinu, saunu, tvaika pirti, SPA vannu, kontrasta dušām un atpūtas telpu.

Mūsu profesionālais personāls  parūpēsies par visu, lai Jūsu  īpašā  diena būtu izdevusies, lieliska un neaizmirstama!

Kontaktinformācija:

Aija Zīmele

Tālr. 29645431

e-pasts: sales@hotelsegevold.lv