Numuri viesnīcā Good Stay SEGEVOLD Hotel

Visi viesnīcas numuri ir aprīkoti modernām un ērtām mēbelēm. Paaugstināta komforta numuros un daļa standarta numuru ir gaisa kondicionieri, kas glābs no karstuma vasaras periodā.


Katrs numurs ir aprīkots ar ērtu darbavietu pie rakstāmgalda, bagāžas novietni, telefonu, satelīta LCD televizoru, mini bāru, vannas istabu ar vannu vai dušu, matu fēnu, dvieļiem un citiem tualetes piederumiem. Visos numuros pieejams bezmaksas Wi-Fi interneta pieslēgums. Izvēlētā numura cenā iekļautas gardas brokastis.

Standarta numuri

Plašs, gaišs, elegants un komfortabls numurs darījuma vai atpūtas tūristam, pieejams arī romantisks mansarda numurs divvientulības baudīšanai – katrs viesis atradīs attiecīgajai dzīves situācijai sev piemērotāko numuru. Iespējams izvēlēties vienvietīgus, divvietīgus vai trīsvietīgus ģimenes numurus ar gaisa kondicionieri, seifu, franču vai standarta balkonu. 

Vairāk »
Pusluksa (ģimenes) numuri

Eleganti iekārtots paaugstinātas klases vienistabas vai divistabu numurs. Piemērots gan īpašiem dzīves brīžiem, gan augstāka komforta līmeņa cienītājiem. Visos numuros ir gaisa kondicionieris, ērta atpūtas zona un vannasistaba aprīkota ar vannu vai dušu.

Vairāk »
Lukss numuri

Lielisks, īpaši plašs un ērts 2 istabu numurs ar izteiktiem dizaina elementiem, 2 balkoniem, gaisa kondicionieri, bikšu presi un vannas istabu ar vannu. Lukss numurā ar plašu guļamistabu un ērtu atpūtas istabu, kurā komfortabli jutīsies gan darījuma viesis, gan ikviens paaugstināta komforta cienītājs.

Vairāk »
Apartamenti

Moderni aprīkotie apartamenti ir īpaši plaši - ar 2 guļamistabām, atsevišķu viesistabu un virtuves zonu, kas ir aprīkota ar mikroviļņu krāsni, ledusskapi, minibāru un bāra leti, pie kuras var pasēdēt draugu lokā pie vīna glāzes. Modernā vannas istabā ir liela apaļa vanna. Apartamentos ir gaisa kondicionieris un bikšu prese. Tie ir izcili piemēroti gan draugu kompānijām, gan lielām ģimenēm.

Vairāk »
Viesiem ar īpašām vajadzībām

Ērti, pārdomāti un ergonomiski numuri pielāgoti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Numuri atrodas otrajā stāvā, kas viegli sasniedzami ar lifta palīdzību. Šajos numuros  ir plašākas durvis un īpašs aprīkojums vannas istabā.

Vairāk »