Restorāns «Garšas Frekvence» viesnīcā SEGEVOLD

Viesnīcas SEGEVOLD restorāns GARŠAS FREKCENCE ir viens no iecienītākiem restorāniem Siguldā. Šefpavārs Vadims Jevsejevs ar savu komandu izvēlas pierastus un saprotamus produktus - gaļu, zivis, dārzeņus, taču tos pagatavo un pasniedz tā, ka tie kļūst par kaut ko ļoti īpašu un neaizmirstamu gastronomisku baudu.

Esot šeit noteikti ir jāpagaršo steiks no Latvijā audzēta lielopa filejas un burgeris. Šie ir tie ēdieni, dēļ kuriem uz šejieni brauc vēl un vēl. Arī nevar nepieminēt dienas lomu, zupas un pastas, kas arī ir ļoti iecienīti ne tikai vietējo iedzīvotāju vidū, bet arī tūristu, kas brauc no visas pasaules.
Mūsu restorāna ēdienkarte tiek papildināta ar sezonāliem produktiem un galvenokārt tiek izvēlētie vietējie Latvijā audzēti produkti.

Elegants minimālisms, romantiska atmosfēra, lieliska virtuve un laipna apkalpošana - mēs esam parūpējušies par to, lai Jūs gūtu baudījumu un noteikti iegrieztos restorānā "Garšas frekvence" vēlreiz, bet jau kopā ar draugiem vai darījumu partneriem!

 

Uzzini cenu pasākumam →

 

Kūka Napaleons no viesnīcas Segevold restorānā, Siguldā Gardas tortes un kūkas uz pasūtījumu!

Lieliskā torte Napoleons un mutē kūstošā Siera kūka.
CENAS: sākot no 9,50 EUR/kg

 

Kontakti pasūtīšanai un informācijai:
+371 29645432 vai restorans@hotelsegevold.lv

<span> Ēdienkarte </span>

Ēdienkarte

Laipni lūdzam nobaudīt izsmalcinātus ēdienus mūsu restorānā „Garšas Frekvence”!

Vasaras terase

Vasaras terase

Izbaudi vasaras garšu mūsu vasaras terasē ar savu īpašo ēdienkarti! Terase strādā siltajā gada laikā, parasti tas ir no maija līdz septembrim.

Banketi

Banketi

Restorāna „Garšas Frekvence” un viesnīcas telpās iespējams noorganizēt nelielus un mājīgums pasākumus ģimenes lokā, gan arī liela mēroga korporatīvus pasākumus.

Brokastis

Brokastis

Brokastis pasniedzam katru dienu no 7:30 līdz 10:30 viesnīcas restorānā vai Jūsu numurā pēc pieprasījuma.

Maziem gardēžiem

Maziem gardēžiem

Mazākajiem restorāna apmeklētājiem piedāvājam Bērnu ēdienkarti, kur ikviens mazais gardēdis atradīs kaut ko piemērotu tieši sev!