Restorāns

Garsas_Frekvence_restorans

Pirms dažiem gadiem restorāns bija bez vārda un vairāk kalpoja kā vienkāršs restorāns, kas orientējās uz viesnīcas viesiem, piedāvājot tiem brokastis un visai vienkāršu maltīti.
Taču kopš atnāca mūsu pavāru komanda, mēs visi iedvesmoti sākām strādāt ne tikai pie restorāna koncepta un vārda, bet arī pie mūsu sapņa – kļūt par labāko restorānu Siguldā. Protams, līdz tam mums ir vēl garš ceļš un darbu kalni. Taču pats galvenais, ka mēs pie tā strādājam, mācāmies no savām kļūdām un veiksmēm un ar katru dienu tiecamies kļūt aizvien labāki.

 

Esot šeit noteikti ir jāpagaršo steiks no Latvijā audzēta lielopa filejas un burgeris. Šie ir tie ēdieni, dēļ kuriem uz šejieni brauc vēl un vēl. Arī nevar nepieminēt dienas lomu, zupas un pastas, kas arī ir ļoti iecienīti ne tikai vietējo iedzīvotāju vidū, bet arī tūristu, kas brauc no visas pasaules.
Mūsu restorāna ēdienkarte tiek papildināta ar sezonāliem produktiem un galvenokārt tiek izvēlētie vietējie Latvijā audzēti produkti.
Lai jums labi garšo!

 

 

 

<span> Ēdienkarte </span>

Ēdienkarte

Laipni lūdzam nobaudīt izsmalcinātus ēdienus mūsu restorānā „Garšas Frekvence”!

Banketi

Banketi

Restorāna „Garšas Frekvence” un viesnīcas telpās iespējams noorganizēt nelielus un mājīgums pasākumus ģimenes lokā, gan arī lielākus privātus vai uzņēmumu korporatīvus pasākumus.

Vasaras terase

Vasaras terase

Izbaudi vasaras garšu mūsu vasaras terasē ar savu īpašo ēdienkarti! Terase strādā siltajā gada laikā, parasti tas ir no maija līdz septembrim.

Brokastis

Brokastis

Brokastis pasniedzam katru dienu no 7:30 līdz 10:30 viesnīcas restorānā vai Jūsu numurā pēc pieprasījuma.

Maziem gardēžiem

Maziem gardēžiem

Mazākajiem restorāna apmeklētājiem piedāvājam Bērnu ēdienkarti, kur ikviens mazais gardēdis atradīs kaut ko piemērotu tieši sev!