Banketi līdz 100 personām

Banketi līdz 100 personām

Organizējam visa veida banketu galdu klāšanu.

Restorāna „Garšas Frekvence” un viesnīcas telpās iespējams noorganizēt nelielus un mājīgums pasākumus ģimenes lokā, gan arī liela mēroga korporatīvus pasākumus. Visiem saviem klientiem pievēršam 100% uzmanību un darām visu iespējamo, lai pasākums izdotos tieši tā, kā klients ir vēlējies.

Piedāvājam sākot ar standarta grupu ēdienkartēm par ļoti labām cenām, beidzot ar izsmalcinātiem un krāšņiem banketiem ar pildītu zandartu, jūras veltēm un grilētiem ēdieniem. Ja vēlaties, lai Jūsu pasākums ir privāts ir iespējas arī noīrēt visas viesnīcas telpas. Kopējā ietilpība dažāda veida pasākumiem ir līdz 80 viesiem. Šādiem pasākumiem piemērotākās ir restorāna telpas, kurās ir vieta vakara vadītājam, DJ un dejām, neaizmirstot par vietu pie galdiem.

Šīs īpašības padara viesnīcu par ļoti iecienītu vietu arī kāzu svinībām Mazākiem un mājīgākiem pasākumiem labprāt piedāvājam atpūtas kompleksa priekštelpu, kur ērti jutīsies līdz 30 personām. Lieliska vieta, ja atpūtu vēlaties papildināt ar izklaidēm saunā, baseinā un džakuzi. Vieta ideāli piemērota dzimšanas dienas svinībām, komandas saliedēšanas pasākumiem, atpūtai pēc semināriem utt.

Pēc vajadzības varam nodrošināt arī izbraukuma banketus.